Main image
Click to view image in fullscreen
Balmain de Balmain | 29 mm B39123972
460.00
Only 1 in stock!
Ordered before Monday, 4pm, shipped on Monday!
Description
-
Characteristics
| Type Product | Watch |
|---|---|
| EAN | 7613102088918 |
| Gender | Woman |
| Time Display | Analog |
| Movement | Quartz |
| Diameter watch | 29 mm |
| Thickness watch | 6 mm |
| Case Shape | Round |
| Color Casing | Silver |
| Material Case | Stainless Steel |
| Color Dial | Green |
| Glass Material | Sapphire |
| Color Strap | Bicolor |
| Strap material | Stainless Steel |
| Type horlogesluiting | Butterfly or folding clasp |
| Date | No |
| Water resistance | 5 bar |
| Warranty | 2 year |
Reviews
Write Your Own Review